Kurs administratora nieruchomości, zarządcy nieruchomości

 Kurs Agenta Nieruchomości jest najlepszym sposobem aby zdobyć umiejętności oraz przede wszystkim wiedzę która jest niezbędna w takiej pracy jak agent nieruchomości. Kurs agenta nazywany jest, zresztą słusznie: Kurs pośrednika nieruchomości ponieważ na dobrą sprawę to ten sam kurs, mienia się tylko nazwa, agent nieruchomości kurs można by rzec że jest niezbędny w pracy z nieruchomościami, Kurs na agenta nieruchomości pozwoli każdemu przyswoić wiedzę z zakresu obrotu nieruchomościami oraz z praw panujących na tym rynku.

Kurs Agenta Nieruchomości

1. Dla kogo:

Jeżeli posiadasz dar przekonywania i predyspozycje do skutecznej prezentacji zostań Agent Nieruchomości. Kurs agenta Nieruchomości przeznaczony jest dla wszystkich osób które chcą mieć wpływ na rynek Nieruchomości w Polsce. Każdy kto zamierza sprzedać, kupić, wynająć, dom, mieszkanie, lokal usługowy, magazyn, halę coraz częściej powierzy tę czynność profesjonaliście.

2. Temat

Kurs Agenta Nieruchomości

3. Przedtemat

Profesjonalna obsługa transakcji - Agent Nieruchomości

4. Uzmysłowienie rangi problemu

Dokonanie czynności kupna, sprzedaży, wynajmu, domu, mieszkania, lokalu usługowego, magazynu, hali, działki, często jest poprzedzone wieloma czynnościami przybocznymi na które zarówno kupujący jak i sprzedający oraz najemca i wynajmujący nie mają czasu. Dlatego tak powszechnym staje się korzystanie z usług agenta Nieruchomości. Widza z zakresu rynku Nieruchomości a także prawa, ekonomii , finansów, budownictwa pozwala agentowi na trafne określenie wartości transakcji. Sukcesem dobrego agenta jest jego wiedza i predyspozycje. Kupno mieszkania czy domu to niejednokrotnie transakcja życia, dlatego tak ważne jest rzetelne przygotowanie agenta do jej bezpiecznego przeprowadzenia. Osoby decydujące się na kupno mieszkania czy domu często zmuszone są zaciągać kredyty na 30 – 40 lat, dlatego niezbędne jest dla nich bezpieczeństwo transakcji, a agent posiadający odpowiednią wiedzę takie bezpieczeństwo zapewnia.

5. Podanie stanu faktycznego

W chwili obecnej obrót nieruchomościami zwykle odbywa się przy udziale oraz nadzorują go pośrednik nieruchomości bądź agent Nieruchomości. Większość osób uczestniczących w procesie zbycia i nabycia jakiejkolwiek Nieruchomości chętnie korzysta z usług agenta Nieruchomości. Niejednokrotnie kupno mieszkania to transakcja życia, dlatego wiele osób boi się dokonywać takiej czynności bez odpowiedniego przygotowania i dlatego takie zadanie powierzają agentowi. Predyspozycje do wykonywania zawodu posiadają osoby które są komunikatywna rzetelne, wzbudzające powszechne zaufanie, o wysokiej kulturze osobistej. Działalność agenta nie sprowadza się jedynie jak to się powszechnie określa „do biegania z kluczami”, agent wykonuje także wiele innych czynności, które wpływają na bezpieczne przeprowadzenie transakcji, niejednokrotnie uczestniczy także przy zawarciu umowy oraz negocjuje w imieniu swojego klienta cenę transakcji.

kurs nieruchomości

6. Korzyści z kursu

Kurs na pośrednika nieruchomości ma za zadania przygotować kandydata do zawodu agenta Nieruchomości. Słuchacze kursu pozyskają wiedzę niezbędną do zawarcia wszelkich transakcji związanych z obrotem nieruchomościami.
Dzięki uczestnictwu w kursie każdy słuchacz uzyska wiedzę:
- jak bezpiecznie przeprowadzić transakcję kupna sprzedaży
- jak przeprowadzić negocjacje
- po co pośrednikowi asertywność
- skąd można pozyskać informacje o Nieruchomości
- co to jest umowa przedwstępna i po co się ją stosuje
- z czym do notariusza
- podatki i prowizje, komu, za co
- jak założyć firmę i kto może ją prowadzić
- jak skutecznie promować nieruchomość
- umowa na wyłączność czy otwarta, co lepsze
- jak skutecznie prezentować nieruchomość

7. Uczestnicy

Kurs pośrednika nieruchomości przeznaczony jest dla wszystkich osób bez względu na wykształcenie. Planowana przez rząd deregulacja zawodów pośrednika w obrocie nieruchomościami i zarządcy Nieruchomości otwiera szanse dla wszystkich tych, którzy do tej pory nie mogli pracować w obrocie nieruchomościami. Już nie długo każdy, kto widzi swoją przyszłość w zawodzie agenta Nieruchomości będzie mógł to robić. Jednak należy pamiętać, że obrót nieruchomościami zawsze jest związany z dużą wartością transakcji, dlatego tak ważne jest aby czynności związane z finalizacją były prowadzone przez profesjonalistę. Elitarny kurs agenta Nieruchomości przygotowuje słuchaczy do prowadzenia profesjonalnej obsługi transakcji w obrocie nieruchomościami. Nie ma znaczenia jakie posiadasz wykształcenie podstawowe, zawodowe, średnie czy wyższe nie ma też znaczenia czym się zajmujesz my nauczymy cię zawodu, po kursie uzyskasz certyfikat, który za chwile będzie jedynym dowodem na posiadanie przez ciebie kwalifikacji zawodowych. Pamiętaj to ty jako agent odpowiadasz karnie i cywilnie za prowadzoną transakcję! Nie daj się skrzywdzić bądź kompetentny.

Jeśli masz pytania to skontaktuj się z nami
 

Warszawa: 22 378 32 40                        Gdańsk: 58 739 60 20
Katowice: 32 700 78 90                          Poznań: 61 278 53 27
Wrocław: 71 738 23 47

Cena kursu zarządcy nieruchomości to: 950 PLN